ФОРУМ АЗОУ


Join the forum, it's quick and easy

ФОРУМ АЗОУ
ФОРУМ АЗОУ
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Відкртий лист до координатора АЗОУ Людмили Луцюк.

Перейти вниз

Відкртий лист до координатора АЗОУ Людмили Луцюк. Empty Відкртий лист до координатора АЗОУ Людмили Луцюк.

Сообщение  Admin Пт Авг 24, 2012 11:02 am

Шановна пані Луцюк, прошу вислати на мій е-mail (як члена АЗОУ)запрошення на участь в оn-line конференції , яку Ви організували, а також опублікувати це запрошення у прозорому режимі на форумі
( [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку] ), який має стати тим вертуальним офісом АЗОУ, про який Ви говорите. Вважаю, що офіційним ресурсом АЗОУможе бути тільки сайт АЗОУ, та форум АЗОУ.

AZOU Facebook (як Вам того хочеться) не може буде офіційним інтернет-ресурсом АЗОУ, тому що не всі члени АЗОУ цим ресурсом уміють користуватися.
[Только администраторы имеют право видеть эту ссылку] являється електронною скринькою невідомої особи і не може бути офіційним інтернет-ресурсом АЗОУ, тому що доступу до нього усі члени АЗОУ не мають.

В зв*язку з Вашою діяльністью, шановна пані Луцюк, прошу надати:

- скан-копію офіційного звернення від Луцюк Л.О. про порушення Статуту усіма членами АЗОУ та необхідність проведення ревізії, підтвердження легітимності АЗОУ від 8 грудня 2011 року на ім"я
президента Спілки АЗОУ;

- скан-копію доручення № 3 Луцюк Л.О., яким президент АЗОУ Серпінська А.В. делегувала повноваження координатору і доручила провести ревізію АЗОУ;

- скан-копію угоди на юридичне супроводження АЗОУ з адвокатом Фроня Н.В. від 24 липня 2012 року;

- скан-копію Доручення Президента АЗОУ про укладення вищевказаної угоди з адвокатом Фроня Н.В на проведення ревізії АЗОУ.


Прошу також надати пояснення щодо наступних питань:

- відповідно до якого пункту Статуту АЗОУ адвокат Фроня Н.В. (не будучи членом Ревізійної комісіі АЗОУ), здійснює будь яку ревізію діяльності АЗОУ;

- якою ще діяльністю відносно АЗОУ має займатися адвокат Фроня Н.В. (відповідно до заключеної з нею Угоди);

- яка саме некоректна информація була розповсюджена мною серед членів АЗОУ відносно Вас, пані Луцюк, і яким чином ця інформація призвела до конфлікту серед членів АЗОУ та організацією "Дай лапу Друг" м. Запоріжжя;

- яким чином, на Вашу думку, може бути ліквідовано АЗОУ;

- за чиїм дорученням, або за чиєю ініціативою, Ви, пані Люцюк, проводите цю конференцию.


Прошу повідомити всіх членів АЗОУ, ( а також мене [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку]), яким чином необхідно підтвердити бажання щодо участі в оn-line конференціі за умови, що вона буде повністю опублікована на форумі АЗОУ ( [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку] на якому тема конференціі вже відкрита.

Прошу зробити все вищевикладене невідкладно, а також вести дискусію у відкритому для всіх членів АЗОУ режимі.

Віце - президент АЗОУ Олена Ратникова фон Зассе


Последний раз редактировалось: Admin (Пт Авг 24, 2012 11:17 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 67
Дата регистрации : 2012-02-28

https://azou-forum.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Відкртий лист до координатора АЗОУ Людмили Луцюк. Empty Відповідь на відкритий лист до координатора Луцюк Людмили

Сообщение  Admin Пт Авг 24, 2012 11:08 am

От кого: Людмила Луцюк <dog_salon_artemon@bigmir.net>
Кому: Елена Ратникова <arfz@mail.ru>, Ася Серпінська <serpinska@gmail.com>

14 августа 2012, 21:09

Доброго дня, Олена Миколаївна!
Дякую Вам за листа. Сподіваюсь і відповідь на нього Ви теж зробите відкритою для всіх членів АЗОУ.
------------------------
Відкртий лист до координатора АЗОУ Людмили Луцюк.

Хочу зазанчити, що саме Ви у пості на Вашому форумі від 8 липня 2012 року
[Только администраторы имеют право видеть эту ссылку] називаєте мою посаду самопроголошеною. У цьому зверненні Ви звертаєтесь до мене, як до координатора. Прошу прокомунтувати невідповідність і непослідовність.
Шановна пані Луцюк, прошу вислати на мій е-mail запрошення на участь в оn-line конференції , яку Ви організували, а також опублікувати це запрошення у прозорому режимі на форумі АЗОУ
[Только администраторы имеют право видеть эту ссылку] Данна ссилка дає посилання на сайт АЗОУ, який не є активним з грудня 2011 року!
який має стати тим віртуальним офісом АЗОУ, про який ви говорите.
[Только администраторы имеют право видеть эту ссылку] - це ссилка на Ваш форум, який іменуться "Форум АЗОУ", починає свою діяльність з Вашої особистої ініціативи з лютого місяця 2012 року. На сторінках Вашого форуму ведеться лише обговорення з Вашої ініціативи. Статистика: 30 зареєстрованих форумчан, середних активних лише 5, з членів АЗОУ лише Ви.Якщо Ви маєте на увазі Ваш особистий форум, то приношу свої вибачення, але мене не повідомили про те, що він є офіційним і має повноваження віртуального офісу. Його діяльність має підтвердити своє значення на протязі певного часу. Коли це відбудеться, коли він стане активним і популярним серед інших членів АЗОУ - тоді безперечно і я стану його активним користувачем. Я не підтримую Вашого войовничого настрою "ПРОТИ" і тому не є користувачем Вашого особистого форуму. Ви не підтримуєте моєї позиції "ЗА" і "Спілка - це спілкування" - тому Ви відверто протестуєте проти будь якої моєї ініціативи. Те як Ви реагуєте на всі мої ідеї і є відповіддю на всі Ваші питання.
Прошу надати скан-копію офіційного звернення від Луцюк Л.О. про порушення Статуту усіма членами АЗОУ та необхідність проведення ревізії, підтвердження легітимності АЗОУ від 8 грудня 2011 року на ім"я президента Спілки АЗОУ.
З усіх питань звертайтесь до президента АЗОУ.
онлайн скачати тут...

Прошу надати скан-копію доручення № 3 Луцюк Л.О., яким Серпінська А.В. делегувала повноваження координатору і доручила провести ревізію Асоціації та підтвердження легітимності.
З усіх питань звертайтесь особисто до президента АЗОУ. А також прошу Вас оприлюднити свої доручення, видані Вам Серпінською А.В. у вересні 2011 року для використовування ім"я Асоціації в своїх приватних питаннях (судова справа ). Та усю документацію з датами та нумерацією, що виходила за Вашим підписом та на бланках АЗОУ, проштампованих президентом АЗОУ.

Доручення Луцюк онлайн скачати тут...

Прошу надати скан-копію угоди на юридичне супроводження АЗОУ з адвокатом Фроня Н.В. від 24 липня 2012 року.
Відомості, що містяться у Договорі, є предметом адвокатської таємниці та охороняються відповідно до статті 10 Закону України "Про адвокатуру". Тому з усіх питання звертайтесь до Фроні Надії - адвокат та до президента АЗОУ.

Прошу надати скан-копію Доручення Президента АЗОУ про укладення угоди з юридичною фірмою для проведення ревізії АЗОУ.
Прошу пояснити Ваше питання.



Прошу також відповісти або надати пояснення щодо наступних питань.



Прошу надати пояснення щодо якого пункту Статуту АЗОУ адвокат Фроня Н.В. не будучи членом Ревізійної комісіі Асоціації, здійснює будь яку ревізію діяльності АЗОУ.

Прошу і Вас надати мені імена та призвіща дійсних членів Асоціації, які здійснюватимуть ревізію. Це моя ініціатива і вона спричинена відсутністю ревізійної комісії в АЗОУ, ведення будь якого обліку документів відсутнє, не має відомостей про членів АЗОУ, не ведеться діяльності направленої на досягнення цілей Асоціації. За свої дії я відповідаю особисто, я є членом АЗОУ і її засновником, всі мої дії відповідають чинному законодавству України. Тому вважаю, що лише юрист і адвокат може вести справи Спілки у період її становлення та у конфліктний період. Аргументуйте своє заперечення і доведіть, що саме Ви дотримуєтесь всіх норм законодавства і поважаєте Статут Асоціації.

Прошу надати пояснення якою ще діяльністю відносно АЗОУ має займатися (відповідно до заключеною з нею Угодою) адвокат Фроня Н.В.

Юридичне супроводження Асоціації, спостереження за дотриманням членів Асоціації Законів України та веденням Статутної діяльності. Консультуванням з складання вихідних документів та отриманих відповідей. Все діловиробництво має бути обліковим, не повинно бути розбіжностей та невідповідностей Законодавству. Адвокат є незаангажованою особою і тому саме Фроня Н.В. зможе Асоціації вийти на більш професійний напрямок роботи.
Серпінська А.В. неодноразово наголошувала на тому, що вона не має часу вести паперові справи Асоціації. Президент Асоціації у травні 2011 року після чергового з"їзду (який не мав завершення) остаточно переконалась в тому, АЗОУ потрібен юрист. Неодноразові помилки та недоліки роботи повинен виправляти непрофесіонал. В останній розмові 4 червня 2012 року Серпінська А.В. ще раз завірила мене в тому, що юрист в Асоціації потрібен. Тому з усіх питання Ви можете звернутись безпосередньо до Серпінської А.В.

Прошу надати пояснення яка саме некоректна информація була розповсюджена мною серед членів АЗОУ відносно Л. Луцюк.
Проведення конференції в Запоріжжі. Я ніколи не виступала проти конференції. Все що роблять інші зоогромадські структури є їхньою ініціативою і я не заперечую діяльності і ініціатив інших. Помилка Шевельової Анжеліки була в тому, що вона без попередньої згоди з членами Асоціації, розмістила інформацію про те що АЗОУ є організатором конференції, розмістила логотип АЗОУ на запрошені на конференцію. Вас, Серпінську А.В. та Шевелёву Анжеліку було повідомлено листом про помилку. Всі копії листів Ви можете отримати. Тому не потрібно з мене робити ворога лише тому, що я Вам вказую на помилки. І не потрібно фантазувати про те, що я перечила проведеню конференції не членом АЗОУ.
Надалі Ви на конференції та в телефонному спілкуванні з представниками зоозахисного руху України обговорювали моє приватне життя, моє перебування в Португалії, мою непричетність до будь чого, що відбувається в Україні. Підтвердження цьому:

оn-line обговорення щодо можливості членства Л.Луцюк у складі АЗОУ
Тому прошу Вас особисто відповісти на питання: яке відношення до моєї роботи має моє проживання в Португалії? Яку скорботу Ви закладаєте у Вашу політику всеураїнського зростання зоозахисного руху Вашими емоційними постами "ПРОТИ"? Чи сприятиме така позиція об"єднанню в Спілку? Чому Вам неприємна будь яка ініціатива членів АЗОУ? Хто Вам надав повноваження звинувачувати та руйнувати? Ви і Ваша позиція сприятимуть об"єднанню в АЗОУ?

І факти:
1. Три з половиною роки Олена Миколаївна збирає пожертви на притулок (план 1,5 міл. доларів). За три роки політика зоозахисної моделі Ратнікової призвела лише до чвар і скандалів, численні акції протесту не сприяють конструктивній співпраці з органами влади, з міськіми органами самоврядуванні. Притулок створило місто. Ваші побори і Ваша політика мають змінитися і будувати майбутнє, а не руйнувати те, що створюють інші.
2. [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку]
3. [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку]
4. [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку]
5. [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку]
6. За період свого членства в АЗОУ Ви зробили багато заяв, але не оприлюднили результати.
Проаналізуйте свії зоозахисний рух і дайте відповідь про те, що Ви очікуєте в результаті такої діяльності.

Прошу надати пояснення про те, яким чином, на Вашу думку, може бути ліквідована АЗОУ.

Данний пункт зазначений у Статуті. Якщо Асоціація є нелігитимною, то її існування може бути припинено. За роз"сненнями Ви можете звернутись до юриста.

Прошу повідомити всіх членів АЗОУ які саме документи в якій формі та за якою єл. адресою необхідно надати для підтвердження участі в роботі онлайнобговорення.
Найближчим часом я додатково нагадаю членам АЗОУ про їх найголдовнішу участь у спілкуванні! Не забувайте, що Вам відома адреса АЗОУ [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку]

Прошу надати пояснення, за чиїм Дорученням Ви, пані Люцюк, проводите цю конференцию.

За власною ініціативою. Саме тому, що я відповідально відношусь до свого вибору. Саме тому, що я була ініціатором створення АЗОУ. Саме тому, що Ви, Олена Миколаївна, не видете конструктивної роботи "ЗА". Саме тому, що я дотримуюсь і моральних і єтичних норм. Саме тому, що я маю на це право.
Поясніть і Ви, Олена Миколайвна, чому Ви вважаєте, що я повинна виконувати чиїсь доручення? Поясніть для чого в Спілці деструктивна критика?
Нагадаю Вам про своє неодноразове зварення до Вас: Спілка АЗОУ - це СПІЛЬНА робота тих, хто входить в СПІЛКУ (лідерів вітчизняного зоозахисного руху), а ніяк не лідерство одного з представників та не поважне відношення до роботи інших її членів. Це не конкурентна боротьба за звання чи титули - це СПІЛЬНА поміркована діяльність з урахуванням статуту і чинних законів. А найголовніше ПОВАГА і МУДРІСТЬ лідерів у СПІЛЬНІЙ діяльності і можливість домовлятись між собою і вести конструктивний діалог.... - лист від 8 червня!


Прошу зробити це невідкладно, а також пояснити на форумі АЗОУ якими саме своїми діями я спричинила скандал навколо запоріжскької організації "Дай лапу друг!"
Я зробила все невідкладно!
Ви є тим провокатором, який надав підтримку організацій "Дай лапу, друг!" в її нахабному паплюженні ім"я АЗОУ та координатора АЗОУ. Ви надали некоректну інформацію про мою діяльність, що призвело до втрати поваги до роботи АЗОУ. Адже роботу ведуть не лише Серпінська та Ратнікова. У Спілці має бути спілкування, а не критика.

Віце президент АЗОУ Олена Ратнікова Фон Зассе.

Координатор АЗОУ Луцюк Людмила
--
Хочешь изменить мир - начни с себя!


Последний раз редактировалось: Admin (Пт Авг 24, 2012 11:27 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 67
Дата регистрации : 2012-02-28

https://azou-forum.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Відкртий лист до координатора АЗОУ Людмили Луцюк. Empty Коментар Олени Ратникової фон Зассе

Сообщение  Admin Пт Авг 24, 2012 11:25 am

КОМЕНТАР ДО ВІДПОВІДІ ЛЮДМИЛИ ЛУЦЮК
НА ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ОЛЕНИ РАТНИКОВОЇ - ФОН ЗАССЕ



Про те, що деяких зоозахисників цікавить більше всього на світі (а саме: як заробити 1,5 млн. доларів на зоозахисній діяльності, хоча у відкритому листі про це не йшлось) – в кінці, то ж – дочекайтесь.

Дуже прикро, що пані Луцюк не поважає членів АЗОУ і не вважає за потрібне ознайомити їх з тими документами, на підставі яких вона розгорнула свою, безумовно, ганебну діяльність, яка спрямована на розкол і спробу ліквідації АЗОУ, а також полювання на відьом серед зоозахисників, що займаються реальною допомогою тваринам та борються з владою, яка нав’язує нам варварський метод мислення та жорстокість по відношенню до тварин, зокрема безпритульних, а також i багатьох інших: дельфінів, тварин, що досі страждають у пересувних звіринцях, зоопарках, цирках тощо.

Домовлятися з такою владою нема про що. Тим більш, що впродовж тривалого часу (ми не перший день займаємось зоозахисною діяльністю) такі спроби з нашого боку робилися. На початку все зовні дійсно виглядало так, ніби влада нас чує та розуміє: в Харкові ми приймали участь у розробці Програми гуманного поводження з безпритульними тваринами, де йшлось про стерилізацію тварин та повернення їх на місце вилову (т.з. ВСП), а вилов з метою знищення визнавався незаконним, негуманним та неефективним. Але дуже швидко ми переконались, що нас просто використовують з метою зробити картинку співпраці влади з громадськими організаціями та прикрити справжні наміри влади: вбивати та красти чим більше тим краще. Мені особисто в кінці 2007р. ставилося питання, чи досить з мене 1 000 доларів на місяць, щоб стати прапором такої співпраці. В 2012р. при Міністерстві екології та використання природних ресурсів України знову запрацювала Міжвідомча робоча група щодо розробки нормативно-правової бази, необхідної для реалізації вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (яку було створено під тиском учасників зоозахисного пікету 19 вересня 2008р перед будівлею Кабінету Міністрів України і яка після 2 засідань з початку 2009р. вже не працювала). До цієї робочої групи в якості статистів було знов запрошено представників громадських зоозахисних організацій. За майже рік «плідної співпраці» за умови одноголосної підтримки з боку зоозахисної громадськості ініціативи міністерства щодо законопроекту про ратифікацію Європейської конвенції про захист домашніх тварин (яка вже рік, як підписана), законопроект від імені міністерства так і не було внесено на розгляд Верховної Ради, я вже не кажу про більш складні питання щодо внесення важливих для зоозахисників змін до законодавства України. В той же час, важливі для влади зміни до законодавства вносяться без всякої співпраці та дуже швидко. То про яку взаємодію з цією владою можна говорити? Треба спочатку примусити її сповідувати моральні цінності цивілізованого суспільства та виконувати закон. Саме тому (до відома тих, хто це ще не зрозумів) зоозахисний рух в Україні, зокрема в Харкові, буде носити протестний характер до тих пір, поки жорстоке поводження з тваринами та ігнорування громадської думки не буде припинено назавжди, а це, на превеликий жаль, станеться не скоро. Як кажуть аналітики, «коли буде накопичена критична маса людей, невдоволених політикою влади, в тому числі, у сфері поводження з тваринами». Таким чином, я з моїми однодумцями (а їх стає все більше) своїми діями «ПРОТИ» наближаю той світлий день. Мабуть пані Л. Луцюк, живучи в Португалії, не розуміє таких простих речей стосовно сучасної України, в зв’язку з чим і проголошує сумнівні заклики щодо співпраці з владою. Одночасно з багатьма людьми та організаціями, які поділяють мою точку зору, я працюю «ЗА». В Харкові це: ГО «Ліга допомоги тваринам» (керівник – Савченко З.Ф.), благодійний притулок «Дружок» (керівник – Дюбко Т.С.) та благодійна організація «Мій ласкавий та ніжний друг» (керівник – Чірва І.Л.) Ми, як можемо, допомагаємо безпритульним тваринам та боремося зі свавіллям влади, в тому числі стосовно КП «Центр поводження з тваринами» (директор – Шаповалова Ю.Г.) та живодерні, збудованої за 15 млн. грн. (майже 2 млн. доларів), а також Харківської державної зооветеринарної академії (ректор – Головко В.О.): тварини в цих концтаборах поголовно гинуть від інфекцій, а ті, що чудом лишаються живими, відправляються на той світ методом «гуманної евтаназії». Змиритися з цим неможливо. Нас підтримує міжнародний зоозахисний рух, про що свідчать міжнародні петиції, які підписані тисячами людей по всьому світі. Про всі свої заяви на всі поставлені всіма охочими питання я зможу відповісти на черговому ІІІ з’їзді АЗОУ, який рішенням Правління АЗОУ (on-line засідання від 12.08.2012р.) призначено на 22 вересня 2012р. у Києві (повідомлення на форумі АЗОУ – [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку]

Вважаємо неможливою співпрацю з будь-якими живодерами за жодних обставин, про що, в тому числі заявила й Міжнародна зоозахисна організація «4 лапи» під час своїх переговорів з владою Харкова. Вважаємо також неможливим сповідування ідеології т.з. «зоореалізму» та запровадження її в життя, тому що це є не що інше, як цинічне живодерство на зразок фашизму, коло дітям у концтаборах роздавали цукерочки перед тим, як відправити їх на смерть до газової камери. На І з’їзді АЗОУ у травні 2010р було одноголосно прийнято рішення всіма присутніми членами АЗОУ про те, що діяльність АЗОУ є абсолютно несумісною із т.з. «зоореалізмом», а тим більш – із зоофашистськими комунальними службами.

Але повернемося до одноосібної діяльності пані Л. Луцюк в АЗОУ. Після наказу Президента АЗОУ Серпінської А.В. за № 1 від 12.08.2012 про скасування доручення №3 від 25.03 12 представнику АЗОУ Л. Луцюк щодо проведення ревізії членського складу АЗОУ її діяльність щодо проведення такої ревізії має бути миттєво припинено або вважатися нелігитимною.

Щодо організації будь-яких конференцій за особистою ініціативою пані Л. Луцюк (про що вона так наполягає, але без використання імені АЗОУ) – ніхто не вправі їй це заборонити. Щодо бажання пані Л. Луцюк бути засновником АЗОУ – маю нагоду нагадати всім, що не вона, а її організація (АЗОУ – це спілка громадських організацій) є однією з 14 засновників АЗОУ, а також те, що згідно Статуту АЗОУ, засновники не мають жодних переваг у правах перед іншими членами АЗОУ.

Також прошу взяти до відома всіх, кому це цікаво, що ідея створення АЗОУ виникла у учасників все того ж зоозахисного пікету 19 вересня 2008р перед будівлею Кабінету Міністрів України у Києві, на якому пані Л. Луцюк не була присутня (це можу засвідчити не тільки я, а всі, хто там були), тому до ініціативи щодо створення АЗОУ вона жодного відношення не має.

На сьогоднішній день пані Л. Луцюк не являється членом Правління АЗОУ, тому що на ІІ з’їзді АЗОУ в травні 2011р вона не була переобрана до Правління АЗОУ, а її організація фактично проігнорувала з’їзд: ані вона, ані будь-який представник її організації не були присутні на з’їзді та не надали стосовно цього ніяких пояснень.

У своїй Інтернет-діяльності (а іншою вона не займається) пані Л. Луцюк:

- перекручує положення Статуту АЗОУ щодо можливості ліквідації АЗОУ: «якщо Асоціація є нелігитимною». Згідно п. 9.3. Статуту АЗОУ «Ліквідація відбувається за рішенням З’їзду або рішенням суду». Ніякі сумнівні on-line конференції та особиста думка пані Л. Луцюк щодо легітимності АЗОУ (навіть з найнятим для цього адвокатом Н. Фронею) питання ліквідації АЗОУ вирішувати не можуть. А всі члени АЗОУ, зацікавлені в її ліквідації, можуть внести це питання у порядок денний чергового III З’їзду АЗОУ, який рішенням Правління АЗОУ (on-line засідання від 12.08.2012р.) призначено на 22 вересня 2012р. у Києві;

- не вважає за необхідне поцікавитись у членів АЗОУ (хоча б винести це питання на розгляд Правління або на крайній випадок поділитися своїми намірами з Президентом АЗОУ Серпінською А.В.), чи потрібно взагалі укладати угоди з будь-яким адвокатом щодо ревізії АЗОУ, коли до складу АЗОУ, в тому числі, входять і юристи;

- без будь-якого доручення від АЗОУ втручається від імені АЗОУ у внутрішні справи громадських зоозахисних організацій, зокрема «Дай лапу друг» м. Запоріжжя, яка до того ж не є членом АЗОУ, подає від імені АЗОУ заяви до прокуратури щодо діяльності цієї організації з метою знищити громадський притулок для тварин, створений цією організацією (такий перший за всю історію зоозахисного руху в Україні випадок, який є, безумовно, ганьбою для АЗОУ, може стати небезпечним прецедентом, коли АЗОУ будуть намагатися використовувати як поліцейську структуру);

- вважає головним обов’язком членів АЗОУ спілкуватися в її on-line конференціях з нав’язаними нею питаннями для обговорення, а всіх, кому це не цікаво або просто немає часу або технічної можливості, проголошує ворогами, які зазіхають на її ініціативність та креативність, забуваючи при цьому, що, згідно Статуту, головною метою АЗОУ є «задоволення та захист спільних інтересів своїх членів у сфері захисту тварин від жорстокого поводження, охорони навколишнього природного середовища, а також сприяння гуманізації суспільства», а ніяк не у сфері спілкування.

- незважаючи на свої обіцянки, маючи для цього достатньо навичок та досвіду, не спромоглась сама за 3 роки створити офіційний сайт АЗОУ з форумом для обговорення важливих питань, новин тощо, або хоча б форум (тому що новин багато та й тем для обговорення не мало, єдине, чого постійно бракує – це часу); а коли ж такий форум [Только администраторы имеют право видеть эту ссылку] було створено без неї, пані Л. Луцюк заявляє, що вона буде його ігнорувати на підставі недостатньої кількості користувачів – ось така налаштованість на конструктивну співпрацю.

Стосовно конкретних відповідей на поставлені у моєму відкритому листі питання, пані Л. Луцюк:

1. так і не надала пояснення щодо того, на підставі якого пункту Статуту АЗОУ, вона проголосила себе координатором АЗОУ, хто та коли голосував за необхідність такої посади та її обрання на неї, що взагалі ця посада означає та які повноваження має мати той, хто її обіймає;
2. не надала скан-копію договору, який вона заключила від імені АЗОУ з адвокатом Н. Фронею, з предметом та текстом якого не було ознайомлено навіть Президента АЗОУ Серпінську А.В., хоча подібний договір має бути оприлюднений для всіх членів АЗОУ, які колективно представляють одну із сторін договору, а адвокат, якщо він (або його контора) діють легально та офіційно зареєстровані, не мають чого приховувати перед другою стороною договору, якщо друга сторона наполягає на оприлюдненні;

В той же час пані Л. Луцюк розповсюджує відверту брехню щодо використання мною Довіреності (виданої мені Президентом АЗОУ Серпінською А.В.), нібито в своїх приватних судових справах. Довіреність використовувалася виключно для подання мною від імені АЗОУ запитів на інформацію та одержання відповідей на них, а якщо пані Л. Луцюк може це спростувати та підтвердити свою заяву про використання мною Довіреності в будь-яких судових справах, нехай оприлюднить докази.

Пропонуючи прийняти Етичний кодекс АЗОУ, пані Л. Луцюк дійшла до банального плетення інтриг та розповсюдження пліток, зокрема відносно моїх планів воювати з нею та зібрати 1,5 млн. доларів (було б цікаво ознайомитися з джерелами інформації, якими вона при цьому користується).

На кінець для тих, хто мріє швидко та суттєво заробити на зоозахисті: для цього необхідно стати т.з. «зоореалістом» (зареєструвати громадську організацію з відповідним статутом), переконати владу в повній своїй лояльності до неї та бажанні схвалювати та виконувати будь-які накази влади. Тоді, можливо, якщо буде вакантне місце, вас візьмуть в команду по розкраданню бюджету. Іншого, на превеликий жаль, шляху для одержання фінансування в Україні поки ще немає, а ті, хто на цей шлях ступають, дуже швидко стають ще більшими живодерами, ніж їхні начальники (приклад із Шаповаловою Ю.Г. яскраво про це свідчить).

То ж думайте, що для вас важливіше. Якщо ви дійсно хочете допомагати бідолашним тваринам, не марнуйте час на з'ясовування стосунків у віртуальних Інтернет–офісах. У нас дуже багато реальних справ щодо захисту тварин. Їх кожний день знищують, а більшість тих, що ще живі, потерпають від жорстокості та байдужості людей. Шукайте однодумців, які співчувають тваринам та готові віддати на їх спасіння частину себе (свого майна, благополуччя та спокою в родинах, часу, можливості відпочити тощо). Заради цього ми об’єднались і створили АЗОУ. Тому дуже прикро та абсолютно незрозуміло, як у той час коли одні зоозахисники вкладають всі свої сили у тяжку справу порятунку тварин, інші, які також називають себе «зоозахисниками», займаються навішуванням ярликів, маніпуляцією громадською думкою та дезорієнтацією тих, хто ще не повністю усвідомив реальний стан справ у сфері захисту тварин від жорстокого поводження в Україні.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ЩО МИ ОБ’ЄДНАЛИСЬ ЗАРАДИ ПІДТРИМКИ ОДИН ОДНОГО НА ЦЬОМУ НЕЛЕГКОМУ ШЛЯХУ

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ЗАХИСТ ТВАРИН – ЦЕ СПРАВА ЧЕСТІ ЛЮДЕЙ


З Харкова,

Віце-президент АЗОУ
Директор ХБОЗТ «Центр усиновлення тварин»
Олена Ратникова-фон Зассе


За підтримки
Голови правління ГО «Ліга допомоги тваринам» - З.Ф. Савченко,
Директора Благодійного притулку для тварин «Дружок» - Т.С. Дюбко
Директора ХБО «Мій ласкавий та ніжний друг» - І.Л, Чірви



Admin
Admin
Admin

Сообщения : 67
Дата регистрации : 2012-02-28

https://azou-forum.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения